Skorzystaj z najlepszego darmowego programu

i przekaż 1% potrzebujacym!

Pit Projekt

Wypełnij pit w zaledwie 5 minut

PROJEKT PIT

to zrozumiały i prosty dla każdego podatnika program do wypełniania rozliczeń rocznych PIT.

Na bazie lat doświadczeń pracy nad programem przekazujemy Państwu produkt który cechują: łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, mechanizmy pomocy ułatwiające wypełnianie zeznań podatkowych, 2 tryby pracy do wyboru (kreator PIT-Asystent oraz aktywne formularze), obsługa wszystkich wymaganych deklaracji podatkowych: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami, wysyłka elektroniczna do systemu, eDeklaracje MF, aktualizacje automatyczne, gwarantujące zawsze pracę w najnowszej wersji programu.

Pobierz

Sporządzajac roczne zeznanie podatkowe programem, wspierasz działalność organizacji Fundacja Urszuli Jaworskiej

Fundacja Urszuli Jaworskiej
dziękuje za przekazany 1% podatku

Fundacja Urszuli Jaworskiej

WERSJA ON-LINE

Jeśli nie chcesz instalować programu proponujemy wypełnienie deklaracji on-line

Wypełnij PIT

W obsłudze programu PIT pomoże Ci zintegrowany pomocnik, który wskaże Ci drogę oraz pomoże wybrać odpowiednie opcje.

Wypełnienie zeznania rocznego nie było jeszcze tak proste.

GP Soft eOPP Fundacja Urszuli Jaworskiej PIT Projekt 1%